شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > بازدید حدود پانصد هزار نفر از تالار های موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید حدود پانصد هزار نفر از تالار های موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

 

از مهر ماه سال 92 تا پایان سال 95 قریب به پانصد هزار نفر از تالارهای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کردند.

حسین رجب زاده معاون موزه داری و امور روایتگری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با اعلام خبر فوق گفت: جمع کثیری از بازدیدکنندگان علاوه بر بازدید از تالار های موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از سراسر نمای مقاومت ( پانوراما) که مهر ماه سال گذشته افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفته است بازدید بعمل می آورند.

وی اظهار داشت : سراسر نمای مقاومت که در ضلع جنوبی شرقی محموطه موزه قرار دارد با مساحت 4500 متر زیر بنا و با استفاده از ده ها دستگاه ویدئو پروژکتور که در بخش زیر گنبد سراسر نما قرار گرفته است امکان پخش فیلم را به صورت 360 درجه ای دارد.

موزه داری و امور روایتگری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس افزود: این مجموعه با بهره گیری از نگاه آمیخته به هنر هنرمندان ، تصاویری از مقاومت خرمشهر ، لحظه اشغال ، دفاع و آزاد سازی را پیش روی بازدیدکنندگان قرار می دهد و همه روزه از ساعت 9 صبح الی 5 عصر با اعمال تخفیف 70 درصد آماده بازدید علاقمندان می باشد.


٠٩:٢٥ - چهارشنبه ٨ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٢٠٤١    /    تعداد نمایش : ٢٧٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است