شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > جمعی از شهروندان منطقه 16 عازم مناطق عملیاتی جنوب شدند
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

جمعی از شهروندان منطقه 16 عازم مناطق عملیاتی جنوب شدند

هشتمین کاروان از مرحله یازدهم راهیان نور ولایت شهرداری تهران صبح  امروز، بیست و یکم اسفند ماه عازم سرزمین های نور شدند.

اصغر فلاح زاده معاون موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با اعلام خبر فوق گفت: کاروان شهروندان منطقه 16 تهران مشتمل بر 280 نفر با مدیریت برادر رضوانی و بدرقه مسئولین شهرداری منطقه، عازم سرزمین های نور شدند و طی 3 روز حضور، یادمان های فتح المبین، طلائیه، شهدای هویزه، نهر خین و شلمچه را زیارت خواهند کرد.
مسئول اعزام کاروان های راهیان نور ولایت شهرداری تهران افزود: برنامه ریزی لازم برای اعزام 25 کاروان در مرحله یازدهم صورت گرفته است. ضمن اینکه هرچه به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم اشتیاق و استقبال مردم برای بازدید از سرزمین های نور بیشتر می شود و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به عنوان متولی اعزام کاروان های راهیان نور ولایت شهرداری تهران، تمهیدات لازم را برای افزایش تعداد اتوبوس های هر کاروان در نظر گرفته است.
فلاح زاده در انتها خاطرنشان کرد: به همراه هر کاروان، مداح و تعدادی روحانی اعزام می شوند تا ضمن پاسخگویی به مسائل شرعی و دینی زائرین امکان اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی فراهم باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 


١٦:١٦ - شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ١٨٤٣    /    تعداد نمایش : ٤١٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است