شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > اولین کاروان راهیان نور شهرداری به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شد
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

اولین کاروان راهیان نور شهرداری به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شد

 
شهروندان منطقه 22 اولین کاروان یازدهمین دوره اعزام کاروان‌های راهیان نور شهرداری تهران صبح امروز شنبه 14 اسفند ماه عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند.
اصغر رضوانی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با اعلام این خبر گفت: اعزام کاروان‌های راهیان نور شهرداری تهران با هدف ترویج فرهنگ مقاومت، حفظ روحیه ایثار، ایستادگی و آشنایی بیشتر مردم با ارزش ها و معارف دوران دفاع مقدس از صبح روز شنبه 14اسفند ماه سال جاری آغاز و تا 8 فروردین ماه 96  ادامه دارد.
رضوانی در ادامه سخنانش تصریح کرد: هر روز یک کاروان با استعداد 7 دستگاه اتوبوس و280 نفراز شهروندان تهرانی راهی مناطق عملیاتی شده و یادمان‌های شهدای عملیات های فتح المبین وکربلای 4 ، یادمان های شهدای هویزه و طلائیه  را زیارت می‌کنند.
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس افزود: شهــروندان تهرانی می توانند با مراجعه به امور ایثارگران شهرداری مناطق نسبت به ثبت نام و اعزام،  اقدام کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به آدرس www.iranhdm.ir  مراجعه نمایند.
 


١١:٥٣ - شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ١٨٣٨    /    تعداد نمایش : ٦٣٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است