شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > کارگاه های آموزشی گردشگری برگزار می شود
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با همایش ملی موزه های دفاع مقدس و گردشگری

کارگاه های آموزشی گردشگری برگزار می شود

همزمان با برگزاری اولین همایش ملی  موزه های دفاع مقدس و گردشگری، سه کارگاه آموزشی مرتبط با حوزه گردشگری  و دفاع مقدس در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می شود.

سردار جواد خضرایی مشاور شهردار تهران و مدیر عامل باغ موزه دفاع مقدس با اعلام مطلب فوق افزود: کارگاه های «کار آفرینی و اقتصاد مقاومتی» ، « پتانسیل های گردشگری دفاع مقدس» و «آشنایی با میراث دفاعی»  با حضور اساتید برجسته این حوزه  در روز همایش برگزار می شود.

وی گفت: تا کنون حدود 400 نفر از فعالان حوزه دفاع مقدس، گردشگری و دانشجویان کارشناسی، ارشد و دکتری با مراجعه به وب سایت همایش های موزه دفاع مقدس برای حضور در این همایش ثبت نام کرده اند که در روز همایش به آنان گواهی حضور داده می شود.

رییس همایش موزه های دفاع مقدس و گردشگری اظهار داشت: علاقمندان برای حضور در کارگاه های آموزشی  علاوه بر ثبت نام برای حضور در همایش باید صبح روز همایش به صورت حضوری در کارگاه مورد علاقه خود ثبت نام کنند.

خضرایی بیان داشت : به افرادی که در کارگاه های آموزشی شرکت کنند نیز گواهی حضور داده می شود.

گفتنی است: اولین همایش ملی موزه های دفاع مقدس و گردشگری همزمان با سالروز عملیات غرور آفرین خیبر ، سه شنبه سوم اسفند ماه سال جاری با حضور مسئولان و فعالان حوزه گردشگری و دفاع مقدس در مرکز همایش های بین المللی باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت برگزار می شود.

 


١١:٠٦ - يکشنبه ١ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ١٨٢٣    /    تعداد نمایش : ٥٠٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است