شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > ضرورت توجه به غنای علمی همایش های مرتبط با دفاع مقدس
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل موزه دفاع مقدس تاکید کرد:

ضرورت توجه به غنای علمی همایش های مرتبط با دفاع مقدس

 

ششمین جلسه کمیته علمی همایش ملی مبانی طراحی موزه دفاع مقدس با حضور جمعی از اعضای کمیته علمی و شورای سیاستگذاری همایش در محل موزه دفاع مقدس برگزار شد.

در این جلسه ابتدا سردار جواد خضرایی مشاور شهردار تهران و مدیر عامل باغ موزه دفاع مقدس از دبیران کمیته های علمی ،اجرایی و روابط عمومی همایش خواست گزارشی از اقدامات انجام شده را ارائه کنند.

در ادامه دکتر فشارکی دبیر کمیته علمی همایش گزارشی از روند دریافت مقالات ، رایزنی با اساتید و دانشجویان دکتری مرتبط با موضوع همایش و صاحبنظران حوزه معماری ارائه داد.

در ادامه سید حسام الدین باب گوره دبیر اجرایی و اصغر رضوانی دبیر کمیته روابط عمومی همایش گزارشی از اقدامات انجام شده را به اطلاع اعضای حاضر در جلسه رساندند.

در پایان سرادر خضرایی رییس همایش ملی مبانی طراحی موزه های دفاع مقدس ضمن قدر دانی از اقدامات به عمل آمده ، بر غنا بخشی علمی همایش از طریق رایزنی بیشتر با صاحبنظران و اساتید حوزه معماری و اتخاذ شیوه های مناسب برای دریافت مقالات بیشتر تاکید کرد و اظهار داشت: باید این گونه همایش ها به لحاظ علمی در شان موزه های دفاع مقدس و مفاهیم ارزشی دوران دفاع مقدس باشد.

 


٠٩:٤٥ - چهارشنبه ٢٢ دی ١٣٩٥    /    شماره : ١٨٠٢    /    تعداد نمایش : ٦٢٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است