شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > بازدید جمعی از جامعه تور گردانان ایران و جامعه راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی از موزه دفاع مقدس
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید جمعی از جامعه تور گردانان ایران و جامعه راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی از موزه دفاع مقدس

 

جلسه مشترک موزه دفاع مقدس جامعه تور گردانان ایران و جامعه راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی، با هدف بررسی شیوه های گردشگری و معرفی موزه دفاع مقدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل باغ موزه دفاع مقدس ، صبح روز چهارشنبه مورخ 8/10/95 ، 50 نفر از اعضای جامعه تور گردانان ایران و جامعه راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی پس از بازدید از تالارهای موزه دفاع مقدس در نشستی صمیمی با مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و معاون برنامه ریزی و توسعه باغ موزه دفاع مقدس به بیان دیدگاه های خود در خصوص چگونگی جذب مخاطب و گردشگری و معرفی موزه دفاع مقدس به تورهای گردشگری پرداختند.

در این جلسه ابتدا اصغر رضوانی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل باغ موزه دفاع مقدس ضمن تشکر از قبول دعوت موزه دفاع مقدس ، هدف از تشکیل جلسه را احصاء دیدگاه ها و پیشنهادات مجریان تورهای گردشگری برای جذب گردشگر و معرفی موزه به گردشگران داخلی و خارجی بر شمرد و از حاضرین خواست با توجه به بازدیدی که از تالار ها داشتند پیشنهادات و انتقادات خود را برای هرچه بهتر معرفی شدن موزه و جذب مخاطب ارائه نمایند .

مسعود عبدالهی  رییس هیئت مدیره جامعه راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی اظهار داشت:معرفی ارزشها و معارف دفاع مقدس به گردشگران داخلی و خارجی وظیفه هر ایرانی است  چرا که دفاع مقدس متعلق به همه مردم ایران است و در این زمینه وظیفه جامعه تور گردانان ایران و جامعه راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی که فعال در بخش گردشگری هستند دو چندان می شود. 

در ادامه هریک از اعضای حاضر در جلسه نقطه نظرات و دیدگاه های خویش را مطرح و مقرر شد کارگروه مشترکی تشکیل تا به صورت تخصصی ضمن بررسی جوانب کار شیوه های عملیاتی موضوع مورد بررسی دقیق قرار گیرد. 

 


٠٩:٣٥ - پنج شنبه ٩ دی ١٣٩٥    /    شماره : ١٧٩٦    /    تعداد نمایش : ٥٧٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است