شهید رجب بیگی: از یک سو باید بمانیم که شهید آینده شویم و از دیگر سو باید شهید شویم تا آینده بماند . هم باید امروز شهید شویم تا فردا بماند و هم باید بمانیم تا فردا شهید نشود. عجب دردی، چه می شد امروز شهید می شدیم .

شهید فضل الله خودسیانی: الهی اگر طاعت بسی ندارم در دوجهان جز توکسی ندارم.خدایا فضل ترا گران نیست و شکر تورا زبان نیست.خدایا مگو چه آورده ام که درد و دوا نشوم و مپرس چه کرده ام که رسوا نشوم

شهید جعفر جعفری: چشم بصیرت را بگشا، به اطراف نظر کن، به جهان بیندیش، چه می بینی ؟ .... تو بزرگتر از آنی که فکر کنی، کل زمین و آسمان وکرات وکهکشان ها برای توست، پس به قیامت نظر کن.

شهید محمد مهاجری: خدایا : سرودمان را شنیدی ، انالله و اناالیه راجعون . خدایا : آوایمان را شنیدی، لاالله الاالله. پروردگارا، کتابمان قرآن، پیمانمان ایمان، جرممان قیام، راهمان اسلام، پیشوایمان امام، سلاحمان وحدت.

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابی در چهره اش نمایان می باشد، می بینی در حال عبادت است و از خدا می خواهد ک به درگاه د و .

شهید سید منصور بیاتیان: اگر کشته شدم مرا غسل ندهید، چون ننگ است کسی که معلمش، حسین (علیه السلام) را غسل نداده اند خودش را غسل دهند.

شهید حسن خاکسار: آنان که رفتند کار حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی بکنند وگرنه یزیدیند .

شهید ناصر دشتی پور: اضطراب و نگرانی از آینده و تاثر و افسوس بر گذشته از جمله موانعی هستند که اگر در روح کسی نفوذ نماید عزم و تصمیمش را در هم می شکند و او را خود باخته و مرعوب می سازد..

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

شهید ابن یامین جهاندار: خدا یا چه بگویم از آن بسیجی کم سن و سال با این که خاک سر و رویش را پوشانده و خستگی و بی خوابیا به درگاه خودش قبول کندود لبیک گفته و توسط از خدا بی خبران عراقی به شهادت می رسد .

شهید مهدی شریعتی: شما ای ملت قهرمان و ای ملت امام تذکر که هر مکتبی و هر امتحانی و آزمایشی نهایتاً کارنامه ای دارد و معیارهایی که صادق از کاذب بشناسد و مکتب ما مسلمین نیز چنین است. مکتبمان اسلام عزیز و دروسشت. اما امتحان بسی مشکل است و جهاد با نفس و قتال با کفر و نفاق است.

شهید محمد سبزی: خدایا: من شمعم، می سوزم تا راه را روشن کنم، تنها از تو می خواهم که وجود مرا تباه نکنی و اجازه دهی تا آخر بسوزم و خاکستری از وجودم باقی بماند ....

اوقات شرعی
اخبار > پنجمین جلسه کمیته علمی همایش ملی مبانی طراحی موزه های دفاع مقدس برگزار شد
صفحه اصلی > نمایش صفحات داخلی 


  چاپ        ارسال به دوست

پنجمین جلسه کمیته علمی همایش ملی مبانی طراحی موزه های دفاع مقدس برگزار شد

 

پنجمین جلسه کمیته علمی همایش ملی مبانی طراحی موزه های دفاع مقدس با حضور اعضای کمیته علمی همایش در محل باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

در ابتدای جلسه سردار جواد خضرایی مشاور شهردار تهران و مدیر عامل باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت با اشاره به اهمیت و ضرورت موضوع همایش ملی مبانی طراحی موزه های دفاع مقدس گفت: تحقق اهداف خطیر همایش مستلزم تلاش جدی و ایثارگرانه مسئولین همایش و اعضای کمیته علمی می باشد.

وی افزود: در راستای نیل به اهداف علمی همایش، ضروری است که از همه ظرفیت ها و امکانات رسانه ای و ارتباطاتی موجود در باغ موزه دفاع مقدس و شهرداری تهران به عنوان برگزارکنندگان همایش استفاده شود.

در ادامه سید حسام الدین  باب­گوره دبیر اجرایی همایش ملی مبانی طراحی موزه های دفاع مقدس گزارشی از روند اجرایی همایش در حوزه علمی، اجرایی و اطلاع رسانی همایش ارائه کرد.

وی اظهار داشت: تا کنون 25 دانشگاه، سازمان، و تشکل های مردم نهاد تخصصی به عنوان مشارکت کننده و حامی همایش، اعلام همکاری کرده اند و اطلاع رسانی این همایش در سایت های تخصصی همایش صورت گرفته است.

در این جلسه دکتر سید جواد هاشمی فشارکی دبیر علمی همایش با ارائه گزارشی از فعالیت های کمیته علمی همایش بیان داشت: تا کنون جلسات متعددی  با همکاری دبیران علمی و اجرایی همایش و مدیران کارگروههای علمی و اعضای کمیته علمی جهت نهایی شدن اهداف، محورها، زیر محورها و سایر موضوعات علمی همایش برگزار شده است.

گفتنی است: همایش ملی مبانی طراحی موزه های دفاع مقدس هشتم اسفند ماه سال جاری در باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت برگزار می شود و علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال مقاله به آدرس اینترنتی conf.iranhdm.irمراجعه نمایند.

 


١١:٠٦ - چهارشنبه ٨ دی ١٣٩٥    /    شماره : ١٧٩٥    /    تعداد نمایش : ٥١٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت به موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعلق دارد.
.استفاده از منابع محتوایی با ذکر منبع مجاز است